Új hozzászólás Aktív témák

  • Freeman17

    csendes tag

    Sziasztok!
    Légyszíves segítsetek.
    Már két hete ,hogy a samsung Prémium Assistance szolgáltatása elvitte a telefonomat, a gyorsasággal nem volt gond hamar elvitték és gyorsan felmérték a telefont, csak amit reagáltak azzal nem tudok egyet érteni.
    A telefon kicsivel több mint egy éves, belül gumi kívül műanyag tokban tartottam, nagyon vigyáztam rá.
    Ha leszedném a fóliát olyan lenne mintha most szedtem volna ki a dobozból.
    A fürdőbe bevittem párszor, de soha nem fogdostam vizes kézzel.
    Erre kapok egy ilyen választ a szeríztől, hogy "a készüléket nem rendeltetésszerűen használták". :W
    Erről meg ne is beszéljünk: "A készülékben ismeretlen eredetű anyag befolyásából származó maradvány(ok), korróziósnyom(ok) található(k)."

    A hiba: este amikor leraktam a telefont még semmi baja nem volt, reggel viszont két órás késéssel keltem mert a telefon fogta magát és folyamatosan újraindult.
    Próbálgattam pár dolgot, kiszedtem az aksit pár percre, a sim kártyát a memória kártyát de nem javult semmit.
    Kaptam egy samsung galaxy ace-t(cseretelefon) ami a sim kártyám nélkül hibátlanul működött, viszont amikor beleraktam, 5 perc netezés után újraindult és ugyan azt csinálta mint a sajátom. (ezért nem hiszem,hogy a hardverrel van probléma)
    Előfordulhat, hogy a gyártásnál belekerült valahogy ?
    Nem vagyok hajlandó 45 000 Ft-ot költeni a telefonra mert biztos vagyok benne,hogy nem az én hibám.


    Légyszíves segítsetek megoldást találni. Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák