Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz dancsuri #53633 üzenetére

    nem fényezek semmit, csak néhány ember rendre lerohanja azt, aki leírja, hogy jobb a 2 gigabyte ram.
    igen, sok telefon képes rá akár 512 megabyte ram mellett is, de az s3 valahogy sokaknál problémába ütközik 1 gigabyte ram alatt is, van alkalmam sokszor kipróbálni a különbségeket, hiszen sima s3 típusból fordul meg nálam a legtöbb szoftverezésre, de nem csak nekem tűnt fel a dolog, sok ember küzd a problémával, még hozzáértőbbek is; link (több ilyen hozzászólást is találni még!)

    apaszka; nem szakértőség kérdése, sokan vitatták a dolgot, de rendre akadályba ütköztek eddig, akik a gyakorlatban is bizonyítani akarták az ellenkezőjét, szinte minden áldott munkanap van lehetőségem kipróbálni, és valóban nem egyszerű dolog rábírni ezen telefont az igazságra... :(

    _seth_; mint fen is írtam, valóban sok telefon képes rá, akár kevesebb ram mellett is, de itt most a sima s3 a téma, nem lehúzni akarom, hiszen nem érdekem a dolog, de ezzel problémák vannak, az általam (is) leírt szempontból legalábbis...
    nem az a vita tárgya, hogy hány oldal lehet egyszerre nyitva a böngészőben.

    mgTerminator; már aki szeret mindenre külön alkalmazást telepítgetni... :(

    nem kell védeni az sima s3 típust sem, én például sosem írtam olyat, hogy rossz telefon, de ne védje néhány ember bármi áron a 2 gigabyte ram verziósok ellenében úgy, hogy azokat húzza le más tekintetben, illetve azok használóit hurrogja le, ha említeni merik a látható és érezhető különbséget.
    örömmel - és megtiszteltetésnek - veszem, ha valaki bemutatja, hogy simán megy az általam - és mások által is - leírt problémás művelet, de ennek hiányában sem feszegetem jobban a dolgot, használja egészséggel mindenki a bármilyen telefonját, és ne másikét húzza le, még akkor sem, ha savanyú a szőlő.

Új hozzászólás Aktív témák