Új hozzászólás Aktív témák

  • tasika16

    tag

    Na, ne haragudjatok de 4 dolgot szeretnék megjegyezni a cikkel kapcsolatban:
    1. A szélerőművet mikor mondod hogy az a hátered ott forgó helyet frogó-t írtál...
    2. Ne haragudj, de én ezt a Jimmy-s poént kicsit nagyon erősnek érzem. Ok hogy nem mindenkinek a kedvence nekem se többek közt, de ez így akkor is elég morbid...
    3. Ez a lezárt képernyővel is érzékeli a hangerőgombokat, ezt nem egészen értem :F, Most ha arra gondoltál, hogy lezárt képernyő mellet is tudod a hangerőt állítani, ez szerintem egyáltalán nem nagy dolog konkrétan minden telefon tudja, még a édes anyám Nokiája is... De ha valami másra, akkor kérlek fejtsd ki egy kicsit bővebben.
    4. Ez a processzor körbe írás... hát őszintén szólva nem nagyon vágtam, hogy mi van... Mondjuk lehet csak én vagyok nagyon analfabéta...
    Amúgy összességében, nagyon jó kis ütős cikk... Jó volt olvasni. Egy hozzáértő véleményét egy ilyen jó készülékről. És tényleg nem kötekedni akarok, csak a saját észrevételeimet akartam veled/tek megosztani...

Új hozzászólás Aktív témák