Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek, aki privátban segített a múltkori problémámon. :R Igazán szép volt, hogy folyamatosan nyomtátok a tippeket és végül sikerült megoldani a gondot, már nem csak PDA a telefon. :)

    Ha esetleg valakinek ugyanilyen problémája lenne, (némi visszaolvasással kiderül, miről is volt szó) szívesen segítek én is, mert megvan a szükséges gyógyszer és nagyon egyszerű, egy pillanat alatt hat. :DDD
    Neveket a probléma természete miatt most nem sorolnék akik segítettek, de mégegyszer kösz mindenkinek. :R
    A telefon egyébként eszetlen jó, már én sem sajnálom az SGSII-ről történt váltást,sőt!!

    Term. szétromoltam, jelenleg a V12 -s Turkbey 4.1.1. rommal megy és hibátlanul, minden smooth, no FC és SGSII után valami eszméletlenül gyors..

    Szerk: nekem kék van, bár furcsa árnyalatú kék ez.. A kijelző körül inkább szálcsiszolt szürkének nézem a színt,bár lehet,hogy színvak vagyok.. Ha lett volna fekete, biztosan azt vettem volna,de szerintem későbbiekben (remélem) biztosan lehet rá kapni bármilyen színű gyári hátlapot és keretet majd..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák