Új hozzászólás Aktív témák

  • zharkanyi

    tag

    Sziasztok!

    Ugyan olvastam, hogy néhányotoknak van gondja az S7-el "nem elérhető" vonalon, de úgy voltam vele, hogy főleg Vodások panaszkodtak, én meg telenoros vagyok. Meg amúgy is, ha ez komoly probléma lenne, akkor erről zengene a sajtó. Szóval vettem egy független S7-et Edigitalból és használom a Telenoros kártáymmal.
    Melóhelyen is itthon is van !g és jó a lefedettség.

    Ehhez képest napok óta nem érnek el az emberek. Legutóbb mikor hazaértem akkor szólt a feleségem, hogy " telefon pillanatnyilag nem kapcsolható" voltam egész nap. Én fel tudtam őt hívni, de mikor az ő telefonjával hívtam az enyémet, akkor ugyanúgy nem elérhető... Mindezt úgy, hogy egymás mellett álltunk és mindketten Telenorosok vagyunk.

    Mi a túrót csináljak? Ha kikapcsolom a 4G-t az ezen a problémán segít?
    Hosszabb távon lesz erre valami megoldás, vagy nyugodjak bele, hogy a világ egyik legjobbjának mondott telefonján vagy nincs 4G-m, vagy nem tudom telefonként használni?

    Ja és mindeközben egy éjszakak alatt merül 10%-ot. Android rendszer zabálja az akkut.

    Azt hittem a szűk kisebbség küzd ezekkel a gondokkal, erre most mindkettő probléma engem is sújt.
    Mit tegyek ez ellen a 2 probléma ellen?

Új hozzászólás Aktív témák