Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    Na, akkor jöjjön egy kis feketeleves is:
    Eddig nem akartam írni, mert vártam Samsung választ. Megvettem az Edgemet de ugye fólia nem volt csak az S6-ra. Illetve ami volt fólia azt nem nevezném semminek. Megvettem a telefonomhoz a szövet Flip Wallet tokot, meg az Clear View tokot. Természetesen fólia nem volt a telefonomon. Észrevettem 3 nap után, hogy karcos a kijelző. De nem akárhogy. Nem csíkok voltak benne, hanem olyan, mint amikor egy porszemet dörzsölsz bele a kijelzőbe. Szépen napról napra egyre több lett belőle. Mind a szövet Flip Wallet, mind a Clear View ugyan ezt csinálta. Írtam a Samsungnak egy levelet és válaszként visszajött, hogy tapasztalták a jelenséget Belgiumban, Norvégiában, Spanyolországban, stb. A kijelzőmet garanciában cserélik, és elképzelhető, hogy akinek ilyen problémája van, annak a számla ellenében a tokot visszaveszik és a Samsung csinál új tokot. Nem csak az S6 Edge, a sima S6 is érintett a problémában.
    Akinek van ilyen tokja és fólia nélkül használta jól nézze meg a telefont és mehet a reklamáció. Cserélik a kijelzőt szó nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák