Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AusWolf

    őstag

    válasz Kroni1 #30272 üzenetére

    Szia!

    Én újat vettem, amin gyárilag Android 6.0.1 fut. Ezzel atomstabil, és gyors is. A 3 giga ram nekem rengeteg, a 8 processzormag is, szóval erőforrásból nincs hiány. Részemről az akksijával sincs bajom. Nem használom folyton, így egy napot simán bír, van hogy másfelet is.

    Számomra ez lenne a tökéletes telefon, DE a kijelzőjével nem vagyok kibékülve, vagyis azzal, hogy sok közötte a selejtes darab. Sokaknál vannak részei, ahol teljesen fehér vagy szürke képnél (pl. böngészőben) észrevehetően pirosasabb árnyalata van, mint máshol. Nálam pl. a képernyő alsó harmada halvány rózsaszínes tónusú. Itt tudsz erről olvasni bővebben. Nem akarlak elriasztani, mert tényleg nagyon jó telefon az S6, de lottózni kell vele, vagy visszajárkálni gariztatni ahhoz, hogy kifogj egy tökéletes darabot. Persze az is lehet, hogy nem tűnik fel, vagy nem zavar majd, mint ahogy pár kollégám sem értette hogy miről beszélek, amikor meg akartam mutatni nekik.

    Én egy első generációs A3-at váltottam le az S6-tal, de még a 2016-ostól is mindenben jobb (nem is egy árkategória a kettő). A kijelző hibája kicsit csalódást okozott, de még így sem bántam meg, hogy megvettem. Persze van, aki nem annyira érzékeny az ilyesmire, úgyhogy ez darabfüggő, és szubjektív dolog.

    Remélem, sikerült segítenem. :)

    Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

  • sgeza

    veterán

    válasz Kroni1 #30272 üzenetére

    Ahogy a többiek is írták, valóban előfordulnak a képernyő egy részén megjelenő rózsaszínesedések. Ez nem a technológia hibája, hanem az S6-é! Egyébként rohadt jó telefon, de én is visszavittem rózsaszínesedéssel, mert rohadt zavaró volt nekem átlagos használat esetén is! Akinek nem volt ilyen jelensége, nem biztos, hogy érti, hogy milyen ez. Nálunk a munkahelyen elég sok S6 van, és elég nagy százalékban jelentkezett ez a hiba.
    Ezzel nem fikázni akarom a telót, mert rohadt jó egyébként, de nem értem, hogy egy csúcskészüléknél ezt hogy engedheti meg magának a Samsung.
    Az A3-mal szemben mindenképp ajánlott, de esetleg erre a jelenségre figyelj oda, és ha zavar, akkor 3 napon belül vidd vissza cseréltetni!
    Az akkumerülés szoftveres, nem S6 hiba. De szerintem azt már javította a gugli.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák