Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szferix

    tag

    válasz ToBeY #26461 üzenetére

    Szerintem két malomban őröltök a kódok kapcsán. A firmware régió kódján (XEF, XEH, stb) belül több CSC ország kód lehet. Például az általad és általam is használt un. Portugál XEH fw.-en belül van 17 CSC ország kód, de CSC országnak Portugáliát (TPH) írja ki a PhonInfo. Mivel többnyire más eredetű készülékre tettük ezt a fw.-t, az info az eredeti CSC kód sort üresen hagyja. A root ahhoz kell, hogy ezen a fw.-en belül átírd a CSC kódot másra, mondjuk magyar XEH-re. Erről itt már többször értekeztünk. Az égvilágon semmi értelme nincs, semmi érdemben nem változik, csak a Knox ugrik. Engem is nagyon zavart, hogy nem Mo.-t írja ki, de megszoktam. Egyébként sem látni mással, csak a PhoneInfo-val, azt meg minek nézegetni, ha egyébként nincs rá szükség más miatt.
    Más kérdés, ha XEF régió kódu fw.-t szeretnél. Azt az ismert módon simán felteheted, annak semmi köze a Knox-hoz. Ott Franciaország lesz a CSC ország kód.
    Nekem mindkettő fent volt, a XEH (Portugál) mellett maradtam. A XEF frissítései előbb jelennek meg valóban, ahogy korábban is írtam a portugál XEH az utolsók között frissül. Viszont azt is meg kell jegyeznem, hogy a viharokat kavart akku problémából a portugálon semmit nem érzékelek. Lekopogom...

Új hozzászólás Aktív témák