Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz Palika71 #454 üzenetére

    S5 Volt nalam es S4 is az alpha-t megmondom őszintén nem próbáltam de feltűnően gyors a menü szinte olyan hogy az előző oldal meg ott marad miközben már a másikra vált vagy az alkalmazást megnyitod és már a másikban van de még az előzőt is szinte latod.Az S4 nél mindenképp az S5 nél talán egy leheletnyivel gyorsabbnak tűnt nekem.Ami még lényeges volt nekem hogy villámgyors volt a telefon aztán nyomtam egy középső gombot és láttam hogy 43 futó alkalmazás van megnyitva és van 400mb szabad ram a telefon mégis nagyon gyors volt.Aztan töröltem es olyan 900mb körül volt szabad és olyan 1.8gb evett a rendszer.
    Bár nekem a TW annyira nem lesz lényeges mert Next lancherrel használom szinte minden telefonomat mivel borzasztóan zavar az értesítési
    Sáv szóval....eddig sem zavart hogy lassú esetleg a TW☺
    Meg amit még észrevettem hogy rengeteg (lehet csak számomra ) felesleges app volt telepítve előre fb skype játékok mindenféle értékelő oldal tripadvisor és társaik. ...persze lehet ez csak a bemutató modell miatt de remélem amit megvesz az ember ha rajta is lesznek ezek legalább tényleg törölhetőek lesznek és nem csak tilthatóak.

    [ Szerkesztve ]

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák