Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz BlackOps71 #22975 üzenetére

    Igen olvastam, ennek ellenére az eddigi vélemények alapján számomra több negatív hír, mint pozitív. Meg aztán egyébként is az az álláspontom, ami jól működik, azt ne buzeráld. :)

    Már réges-régen túl vagyok azon, hogy mindig mindenből a legújabb legyen a gépemen. Anno a navigációs programoknál volt egyfajta versengés, hogy kinek van a gépén az éppen legújabb verzió. Csak éppen azzal nem törődött senki, hogy a felhasználok 90%-nál (sőt akinek addig is jól működött azok 100%-nál) semmi újat nem hozott az újabb verzió, mert szinte csak a használható (kompatibilis) eszközök számát növelték a frissítésekkel. Tudom hogy ebben az esetben nem pont erről van szó, mert ez ugyebár maga az oprendszer. De azért én még kivárok. Az eddig leírtakból (ami új) nekem semmi sem hiányzik. Ami meg hátrány az csak zavarna. Ha idővel kiderül hogy tévedtem, majd akkor frissítek. Visszafelé nem lehet lépni, ezért aki most elkapkodja, az még később bánhatja. Nem muszáj velem egyetérteni, ez csak az én álláspontom. De azért hátha páran elgondolkodnak rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák