Új hozzászólás Aktív témák

  • t_end1

    újonc

    Én mindkét rendszert használom, sőt olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy jelenleg nekem is két készülék áll a tulajdonomban. Egy zöldrobotos, illetve egy iOS-el rendelkező. Sok volt az előítéletem az iOS-el kapcsolatosan. Például, hogy az emberek nagyrészt azért vásárolják, hogy legyen egy plusz faktor, hogy dicsekedni, vagánykodni lehessen vele. Aztán egyszer kölcsönadta valaki az ő iKészülékét. (Azután nekem ajándékozta. :) ) És rájöttem, hogy nagy különbség van a két készülék között. Persze ez is egy szubjektív vélemény, de látván azt, hogy az Androidos készülékkel néha egy SMS elküldése gondot jelent, addig az iOS simán megbirkózik ezzel is. Nincsen baj a térerővel. Ha mindennapi szempontból nézzük, illetve mindennapi felhasználásra vásároljuk, akkor úgy gondolom, hogy mérföldekkel jobb készülék. (ahogy te is leírtad) Szerencsére annyit javult az Apple, hogy most már a kisebb pénztárcával rendelkezők is megtudják vásárolni. Lásd: iPhone SE. Jó hardver, ami még éveken át tart, és egy Androidos ára van.
    Amúgy jól megírt cikk! Várjuk az S7 és a 7 összehasonlítását! :R

    Írj e-mailt nyugodtan! :)

Új hozzászólás Aktív témák