Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • istnag

    addikt

    válasz DeathAdder #614 üzenetére

    "hogy egy szélesebb és vastagabb nótegyet is milyen szépen lehet egy kézzel használni, ha éppen úgy adódik.."
    Ne,könyörgöm,miért kell ilyeneket mondani. Nézd kézilabdáztam sokáig -tudom kutyát nem érdekli-,ezzel csak azt akarom mondani,hogy,nincs kis kezem,de a 4.3 kijelzőt éppen,hogy tudom kezelni egy kézzel,a 4.5 -öst már nem. :( Egyszerűen lehetetlen elérni a hüvelyk újaddal a kijelző mindenegyes részét,hogy közben nem fogsz újra a telefonon,ha meg már csúsztatgatni kell a telefont a tenyeredben fel/le,az már nem a szép és biztonságos használat. én teljesen megértem,ha valaki ilyen telefont vesz,mert biztos egy élmény lehet rajt netezni meg hasonlók,de egy kézzel nem lehet használni,az biztos. sem ezt sem a Note 1 -et.

    "Note méretű telefont pont azok az emberek vesznek és ezután fognak, akik kihasználják egy okostelefon adottságát, tehát teljesen tudatosan és nem divatból választják"
    Ezzel most azt akarod mondani,hogy aki nem Note (2) -t használ,az csak divatból vesz okostelefont és nem használja ki annak lehetőségeit... :C

    Akkor most gondolkodjunk el,azon,hogy a te hozzászólásod miért volt jobb,mint a teszt,ami szerintetek vicc kategória. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák