Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Parallaxis #4741 üzenetére

    Ezzel akkor azt is megválaszoltad a technológiából adódóan, amit korábban mondtam, hogy az S3-ban levő fehér rózsaszínes.Talán ez a legszembeötlőbb, nem a pixelek miatti életlenségek.
    De ettől még persze jó kütyű, és ha nincs mellette igazi fehér, senkinek se fog feltűnni, aki nem ezt keresi. ;)

    (#4737) phmphm

    Örülök hogy (te is) elégedett vagy. ;)

    (#4734) lugosi

    Van igazad, de ennyire azért nem szélsőséges a helyzet, mint amit a példádban említettél.
    Nem annyira rétegtelefon ez, mint amennyire beállítják.
    Mivel minden funkciójában, és a hardver komponenseket tekintve is minőségi, így olyan is meg fogja venni, aki erre vágyik már elég régóta, még ha nem is feltétlen használja ki az összes plusz funkciót.
    Én vétel előtt 2 nappal még vakartam a fejem, hogy merre van az arra, tehát nem ez volt az egyetlen a potenciális listámon. Több szempont is közrejátszott, és végül a Note 2 nyert.

    1. Nem akarok tabletet is pluszban
    2. Nem akarok 1GB RAM-ot S2 után
    3. Nyers erő
    4. Értékállóság, a jövőbeni csúcsmodellek érkezése miatt (szubjektív, beszéltem ezzel-azzal)
    5. Technológiából adódó előnyök/hátrányok
    6. És bár mobilisan szinte elértem a zenehallgatás csúcsát (Sony NWZ-S618F + Sennheiser IE8 + FiiO E11 + FiiO L5) azért a DAC is számított, és az egyéb multimédiás képességek.

    Az hogy van cerka, az plusz, holnap pl. nagy hasznát fogom venni, mert objektumon belül jegyzetelnem kell majd elég sok mindent, ami papírra vésve kivitelezhetetlen lenne. A hang alapú képességeit, és a kézírás felismerést sosem fogom használni. Eleve Swifkey 3 billentyűzetet használok (legprofibb talán az egész mezőnyben ami a predektív tanulását, és gyorsaságát illeti), másrészt pedig nem akarok a telefonomhoz beszélni. Diszkréten szeretem intézni a dolgokat, fényképek sincsenek a névjegyzékemben éppen ezért, illetve azért is, mert sok olyan személy van ott, akit nem lenne jó ha fénykép alapján bárki is felismerne, és arra sem akarok külön figyelni ki áll mellettem, és ki mit lát. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • imrufo

    tag

    válasz Parallaxis #4741 üzenetére

    Köszi, én elismerem, hogy amit leírtam az így tényleg hülyeség, bár nagyjából az járt közben a fejemben, mint amit Te is megfogalmaztál... :R
    Mindegy, úgy tűnik nem én értek hozzá a legjobban... :DDD :DDD :DDD

Új hozzászólás Aktív témák