Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferenczi Áko

    addikt

    válasz persnongrat #20339 üzenetére

    Én 3 hónapig nyúztam éjjel-nappal egy régi alaplapos Note 2-t. Meg se röccent. Nem volt semmi baja sohasem..

    Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

  • Levente

    aktív tag

    válasz persnongrat #20339 üzenetére

    A saját érdekedben tilos, de te ezt természetesen felülírhatod, ha szeretsz időzített bombán csücsülni. ;o)

    Én a másodikat csak úgy vettem meg (SDS beteg volt az első, BGA-zta Samu, majd ismét nekiállt rosszalkodni, inkább komplett cserét kívánt a lelkem, nekem megérte), hogy megengedték, hogy futtassam az eMMC bug progit és már új revíziójú volt a chip.

    Az új készülékem januári gyártású és már jó, nagy valószínűséggel a márciusiba már nem került régi chip.

    Érdemes ellenőrizni mindenképp, ha csak úgy tudtad megvenni, hogy nem bonthattad ki, mert azért jobb félni, mint megijedni. Egy trükk: net-en rendeld, akkor van az elállás joga, máskülönben nincs. A három napos visszavételi kötelezettség régen megszűnt!

    Mint láthatod, páran sikeresen alaplap cserén vannak túl és sokaknak a BGA-zás is bejött, így természetesen nem akkora a gond, mint nálam.
    De ha sokat dolgozik egy régi chip-es kütyü, akkor is behalhat, ha "állítólag" ÉS!!! "elméletileg" a problémát kernel szinten orvosolták.
    Nálam a gyors kernel, illetve teljes ROM csere SEM OLDOTTA MEG és azon szerencsétlenek közé tartozom, akinek a BGA-zás sem jelentett megoldást véglegesen.
    Tehát, a két véglet közül az enyém az egyik, a másik végén sokan vannak valóban és a mai napig nincs gondjuk az insane chip miatt.

    [4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Új hozzászólás Aktív témák