Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levente

    aktív tag

    válasz S e t h #17284 üzenetére

    Hiába próbálod elképzelni, nem fog menni.

    Nem bántásból mondom, de hogyan gondolod megérteni azokat, akik máshogyan gondolkoznak annak hiányában, hogy megkérdezd?

    Nekem egy tiszta telepítés után éppen 200 azoknak a száma, amik TiBi segítségével az első körben tuti visszakerülnek, ez után mennek a többiek, sokszor csak akkor, amikor szükség van rájuk.

    Egy gyors számolás eredménye kb. 70 rezidens app nálam a nem gyáriakból, tehát azokon felül. Összesen most 324 általam telepített program van fent, ebből sok nem szükséges és nem is kerül majd vissza egy új telepítésnél, de elférnek addig, vagy még próbálgatom azokat. Ami tuti semmit nem ér nekem, azt azért hamar törlöm, vagy amit biztosan nem fogok használni, még ha jó alkalmazás is.

    Tény, hogy felesleges lehet valakinek több file kezelő, miközben más meg akár 4-et is használ felváltva, mert másban jobb valamelyik a többinél. Amíg tesztelgettem a nekem valót, még több volt belőle.

    Lehet, hogy sokan szeretik az S-Planner-t és meg is értem, hiszen már egész jó, de én a Business Calendar-t használom, ráadásul naptár widget-et egy megint más program nyújt nálam. Amíg tesztelgettem a nekem valót, még több volt ezekből is.

    Folytathatnám...

    [4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Új hozzászólás Aktív témák