Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #67656192

    törölt tag

    válasz elmariachi89 #8064 üzenetére

    Mindkét telefonnak vannak előnyei és hátrányai.Azon kívül, hogy a 2 telefon nem egy kategória ha mindenképpen össze akarod hasonlítani akkor az Alpha sokkal szebb, könnyebb, kompaktabb, erősebb(apple i6 ellen), a g2 inkább az s5 ellefeléül készült, tehát nagyobb, nehezebb. Egyik sem bővithető, mindegyik 32gb tárhellyel rendelkezik, a G2 nagyobb akkuval, és nagyobb kijelzővel. A játékok az Alphán jól futnak, gondolom a g2-n is. Ebben a topikban az Alpha a kedvenc, mi kifizettük egy g2 árának a dupláját(én 3-mat vettem 2 még mindig megvan és meg is marad). Volt g2 a kezemben többször is de egyszerűen nem tetszik, innentől kezdve lehet akármilyen jó vagy rossz, nem kell.
    Kérdezd meg a g2 topikban ugyanezt, vagy tapogasd meg őket és dönts úgy.
    Az Alpha egy kis ékszer hatalmas szívvel, a g2 csak egy jó készülék.

    [ Szerkesztve ]

  • Atalata

    tag

    válasz elmariachi89 #8064 üzenetére

    Mortal Kombat X, semmi akadás... Picit melegedett de ennyi. Minion Rush: azzon nem is melegszik. Néha egy nagyom pici lag (sztem az csak nálam van mert háttérben net és gondolom vmit frissített), de említésre se méltó.
    NFS wanted: FOlyamatos, effektek nagyon szép rajta. Képernyő tükrözés se tett be neki, igaz a TV-én már nem volt annyira élmény, grafika elmegy, de sajnos "lassabb" lehetetlen az irányítás ha tv-t nézem.
    8 mag teszi a dolgát. :K

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3210-> 3410-> Siemens M55-> Nokia 6680-> Motorola K1->HTC Touch Diamond CLONE-> Samsung S5230->Sony X10 Mini Pro-> S5830->S5830 Duos-> Prestigio PAP4040-> Samsung Galaxy Alpha-> iPhone 6S 64Gb-> i8 64Gb-> i13 M 128Gb

Új hozzászólás Aktív témák