Új hozzászólás Aktív témák

  • badxgirl

    aktív tag

    Én vodás vagyok, nekem ma jött egy nagy erős 17 megás frissítés. Mondanom sem kell nem a lolli...

    Tok ügyben. ..nő révén dugig vagyok gyűrűvel, és talán ebből adódóan hőn szeretett alfám oldalsó szegélyeinek hátsó élein minimális, kb fél mm-es (vagy annyi se) kis lepattanásokat találtam 3 napja. Gyanítom hogy ahogy fogdosom, írkálok, meg meg rezzen a markomban, a gyürűk megsértették. Igaz hogy csak nagyító alatt észrevehető kb, de azért gondolom idővel csúnya lett volna így én dobtam rá egy ultraslim szilikon tokot...nem vagyok túl boldog mert erre a szépségre srmmit nem akartam, de inkább ez mint sérüljön. Korábbi telefonoknál pedig nem volt rám jellemző az effajta rongálás.

    Erre csak azért akartam rávilágítani mert járhat erre más női tulaj is, illetve férfiaknál esetleg a jeggyűrű okozhat ilyesfajta gondot ha pont úgy szokása fogni valakinek hogy hozzáér.

    Ettől még ne legyen ebből a következő felfújt humbuk, ez biztosan nem általános, nem is hiszem hogy anyag vagy minőségi probléma lenne, inkább szerencsétlen véletlenek és használati szokások egybeesése.

Új hozzászólás Aktív témák