Új hozzászólás Aktív témák

  • Milo629

    aktív tag

    Ha elfordítom a telefont (bármelyik irányba), a kijelző nálam is "hűvösebb" színeket vesz fel, Jegyzet app-on belül talán a legészrevehetőbb, bár szerintem ez a diamond pentile matrix elrendezés miatt lehet, nem pedig készülék vagy szériahiba.

    Más: Mivel még "friss" a telefon, így kiforrott Custom / CyanogenMod ROM (gondolom) még nincs hozzá és mivel a gyári telekom ROM tele van felesleges app-okkal, így gondoltam első körben egy független gyári ROM kellene, mivel ez az első Samsung telefonom a kódokon még nem igazodok ki, így az alapján kerestem, hogy legfrissebb dátum és magyar lokalizáció, SamMobile-on a következő firmware-t találtam: GALAXY Alpha - SM-G850F
    PDA G850FXXU2BOA2
    CSC G850FOXX2BOB1
    A mostani Alapsáv verzió: G850FXXU1ANHB, mivel mind a kettő G850F model, így gondolom kompatibilis, viszont KNOX-al kapcsolatban kellene egy kis felvilágosítás, hogy pontosan mit szabad és mit nem (melyik esetben változik a 0x0-s kód 0x1-esre és ugrik a garancia), próbáltam ennek is utánajárni de ahány oldal annyi magyarázat... :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák