Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    válasz aszti75 #31739 üzenetére

    Gyermekbetegségei már nincsenek, tekintve, hogy lassan 3 éves modell. Ezek inkább már aggkori betegségek. :DDD
    Válaszolva: kb azok, amiket leírtál. Oké, a gyors merülés okostelefon sajátosság, és jelenleg ez a legkisebb gondom. Mostanában 2 napot simán elketyeg, de azt hozzá kell tennem, hogy nem játszok a telefonon, max sudokut.
    Szoftveres gondok: mire gondolsz? Miután régebbi modell, a legújabb appok eleve nem mennek rajta, a belső memória csekély, így gyorsan fogy a tárhely, és mivel egyre inkább híznak az appok, egyre kevesebbet telepíthetsz. Az erőforrások is gyengék, így a komolyabb alkalmazások akadnak, fagynak.
    Fagyások: nem jellemző, de két napja pl. úgy megfagyott (miközben hívtak... :((( ), hogy csak a restart segített, meg sem mozdult a telefon, de csörgött a kezemben rendületlenül.

    Legújabb verzió. Xda fórumon kereshetsz romokat, van rá (természetesen nem hivatalos) Jelly Bean is, többen használják, én sosem próbáltam, megelégszem ronin fórumtárs Xperion v5 romjával (keress rá itt a fórumban, megtalálod pár pillanaton belül).

    Na, elvettem a telefontól a kedved? ;] Még egy dolog: nem mindegy, hogy GT-S5830 vagy GT-S5830i a készülék! Ugyanaz külsőre, de belsőre egyáltalán nem (az i verziónak emellett kisebb a nem hivatalos támogatása), az i gyengébb. Személyes tanácsom, hogy újonnan semmiképp se vegyél ilyen telefont (csak i-t árulnak), használtan csak akkor ha nagyon muszáj :DDD és akkor is olyat ami nem i verzió. Ez már nem is kifutó, hanem kifutott modell.
    Az enyém is már nagyon érik a cserére...

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

  • kmarci25

    veterán

    válasz aszti75 #31741 üzenetére

    Oké. ;]

    Mint írtam, nekem is, sőt a bátyámnak is ilyen készüléke van, de be kell látnunk, hogy eléggé eljárt felette az idő. Nem azt mondom, hogy nem lehet használni, én is használom, de nem vagyok vele már megelégedve, sok kis apró, bosszantó hiba, kellemetlenség a használat velejárója. Ez van. Lassan két és fél éve használom és nem bántam meg, hogy megvettem, de ma már biztos nem ilyet vennék.

    Ettől függetlenül az alap dolgokra alkalmas (net, gmail, hívás, sms), de a kompromisszumokat meg kell kötni.

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

  • janos1988

    addikt

    válasz aszti75 #31739 üzenetére

    Én ezt raktam fel pár napja. Néha-néha belassul, de aztán elmúlik nagyon hamar. Az eddigiek közül eddig ez tetszik - és szvsz ez a legjobb -, a wifi hibával sem találkoztam még eddig. Viszont képernyőmentést nem tud (?).

    https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

Új hozzászólás Aktív témák