Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz royalka #29750 üzenetére

    Régi verzió biztosan működik, de az összes haverom, meg én is, akik régen szerettük a GO-t, már lassan 1 éve hogy váltottunk, és sikertelen visszatérési kísérleteket hajtottunk végre. Nem bírta a mobil...
    S5830i-n is használtam, az első 3 lapozás még oké, de aztán hamar összeomlott...
    "Ez kb olyan mint ha bemennél egy motoros kocsmába és elkiáltanád magad hogy azok a f@sz fej motorosok" Azé nem teljesen, mondjuk tegnap este eljátszotta velem frozzyZTE hogy bejött random lefikázni a Nokia N95-2-őt... Szóval ugyanezen helyszínen átéltem kb...

    S5830i topicot én nyitottam, info a neten max angolul van róla, kicsikét segítettem vele. Nem várok érte elismerést, nem nagy érdem, de nem is lett volna kötelező.
    Aztán ha már ekkorát csalódtam benne, legyen jogom szidni. Az hogy mit vett, hát honnan tudta volna előre? Nincs kitáblázva egy bót se hogy itt a cserélt belsejű Samsung kapható...

    Ha meg megy a GO, akkor használja. Rendszeresen frissítitek? Mert nekem a legminimálisabb használattól bekrepált.

Új hozzászólás Aktív témák