Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thug85

    tag

    válasz vepe #1873 üzenetére

    Néhány hozzászólással feljebb írtam, hogy nálam mi volt a megoldás, és feltételezhetően mi a kiváltó oka a hibának, de ezek szerint elég szelektíven olvasol! :D
    Nálam ugyan ez volt, és elég sűrűn előjött. De mivel ez csak egy bizonyos idő után jelentkezett ezért feltételeztem, hogy valami szoftveres probléma lehet, ezért töröltem néhány utólag telepített programot! Azóta hírét sem láttam az error üzenetnek! Valamelyik hibásan megírt program generálhatja ezt, de sajnos nem tudom melyik(ek)! Tehát javaslom mindenkinek, hogy előbb szoftver téren kezdjen operálni!
    Jó dolog a Market, mert nagyon sok hasznos cucc van rajta, de akad közte elég sok rosszul megírt program, ami képes különféle apró problémákat okozni! Nem árt előbb ezek közt keresni a tettest, mielőtt még rosszra gondol az ember!
    Nekem egyéb utólag jelentkező problémám is megoldódott már így, jelenleg semmi gondom nincs a készülékkel. Már lassan 2 hónapja használom! Nem merül hirtelen módon, nem fagy, nem kapok error üzeneteket, minden rendben van! Oda kell figyelni mit telepít az ember, és az esetlegesen fellépő utólagos problémákat egy uninstallal kell lereagálni! Nem működhet minden szoftver tökéletesen minden készüléken!
    Köszönöm a figyelmet! :D

    [ Szerkesztve ]

    A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

  • Mykl

    tag

    válasz vepe #1873 üzenetére

    A WI-FI probléma sajnos nálam is jelentkezett! :(
    Heti 1x fordul elő és csak a ki és bekapcsolás segít. Sajnos nem tudom mitől van, de engem is érdekelne.

    A beszélgetési hanggal viszont semmi gondom!

    Jobb ma egy Alma, mint holnap egy sem!

Új hozzászólás Aktív témák