Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz Schuey #13624 üzenetére

    Lehet kicsit érdekes a logikája, de!
    Elösször is, legyen a telefon memóban, a következő miatt..
    Azon a képernyőn ahova rakni akarod.. hosszan nyomsz, majd Widget..
    És tadam.. ott lesz a Color note is! Elvileg 2 méretben tudja kirakni, illetve van egy mai nap "lap"..
    Szóval Katt a ColorNote, majd hogy mekkora legyen..ezután kiválasztod vagy a meglévő bejegyzésed, vagy az Add Note gomb, és akkor újat csinál.
    Ennyi...
    A meglévő cetli jobb sarkába kattintva cserélheted a rajta lévő tartalmat...

    Engem meg egyre jobban kiakaszt ez a 5-6 másodpercre beragadok dolog..
    Nem tudom, hogy az ICS2, esetleg az alap rom DDKQ5,vagy valamelyik program, vagy csak a hold-csillagok állása miatt van, de volt, hogy már ott tartottam, összetöröm!
    Ilyen utoljára a G3-al volt!
    Ma pl. telefonálok a barátnőmmel.. véletlen hamarabb kinyomtam.. gondoltam visszahívom.. aha.. semmi..nem reagált a képernyő feloldásra..
    Párom persze közben már hívott, csengőhang már vagy 4-5 másodperce szól.. képernyő fekete.. vaktában húztam egyet a kijelzőre, felvette, illetve abban a pillanatban megjelent az annimáció is.. :(((
    Nem leszünk így jóban.. nem tudom mitől van..
    Van hogy alvóból ébresztve egyből hasít,van hogy ébresztem,feloldás.. menne, de semmi.. vagy felold,lapoznám a képernyőt.. 4-5 másodpercig semmi, aztán mint ami felpörög, szépen begyorsul, aztán meg hasít tovább...
    Elsőre lehet launchert cserélek.. hátha..(go van fent.. előtte jun2-es rommal launcher pro-t használtam azzal nem volt ilyen gond.. lehet felrakom azt.. megnézni...

    Jah.. más nem tapasztalt ICS2 alatt hasonlót? (nem-igen, milyen alaprom?) keresem a lehetséges összefüggéseket. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák