Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz sb #10642 üzenetére

    Még nem tudok nyilatkozni, mert a nyakamba szakadt egy határidős meló... Erős Excel klammerolásban vagyok. ;]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

  • iMaverick

    addikt

    válasz sb #10642 üzenetére

    Na csak sikerült idehaza kicsit ránézni. Hát elsőre elvesztem a beállítások tengerében... Ez nem vicc, az alap stock romokhoz képest ez pilótavizsgás!!! ;]

    Hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen van benne (működő) rádió, ami nem tetszik, hogy be kell hogy kapcsolva legyen hozzá a Bluetooth... Érdekes...

    A GPS nekem nem kelt életre, de lehet csak a Google Maps hiánya miatt. iGo-t most még nem raknék rá, csak később.

    Defekt? Hát azért van néhány hiányosság (nekem): az alap TW-os Futó folyamatok widget eléggé hiányzik, még jó hogy a Market-ről lehet felrakni hasonlót. A megszokott csengőhangjaim is hiányoznak: alig találtam olyat, ami tetszene... Persze ízlések és pofonok... :DDD Az itthoni wifi-re is eléggé lomhán konnektál: az előző 2.3.4-gyekkel szinte abban a pillanatban fenn volt a wifi-n, ahogy benyomtam neki a wifi engedélyezését. És bár eddig nem nagyon tudtam tesztelni az idő rövidsége miatt, de mintha ez is csinálná néha, mint a 2.3.4-nél, hogy valahogy elromlik a wifi kapcsolat. Szóval azt mutatja, hogy müxik, de mégsem müxik. Ilyenkor wifi ki, wifi be és lám megint müxik (egy ideig). A standby felébredéses lassúság is megmaradt...

    Összességében tetszik a dolog! (Legalábbis több pro van, mint kontra, csak nincs kedvem azokat is leírni. Amúgyis ilyen az emberi természet, hogy a rosszat rögtön észreveszi, de a jót csak akkor amikor eltűnik vagy az is rosszra fordul!)

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák