Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • James1986

    csendes tag

    válasz aya #10431 üzenetére

    Na nekem is ugyan ez volt a helyzet, mármint nekem is 2.2.1 vitte el odin közben mégpedig a KB1, szóval szerintem azzal senki ne próbálkozzon. Jah és ha hiszed ha nem aya én is pont holnap akartam szervízbe vinni, mert eddig nekem sem reagált semmire már kb múlthét szerda óta, még közben USB JIG-et is vettem innen az apróról, de azzal sem akart indulni, meg ugye közben mindig próbáltam ezt az emergency download módot is, de soha semmi.
    Épp most akartam betenni a dobozába, hogy holnap szervízbe viszem, de még mondom egyszer megpróbálom, és láss csodát... bejött az emergency download mód.
    Csak most azt nem tudom, hogy mitévő legyek. Itt van a telefon előttem, az előbb már betöltöttem odinba egy ROM-ot frissíteni akartam de így sajna nem megy. Kiírja, hogy Added meg hogy detected, de nem frissíti.
    Kikapcsolni meg félek nehogy ne jöjjön vissza semmi, mert mondom megpróbálnám most a sima Download módot, de nem merem kivenni már az akksit, hisz örülök hogy egyáltalán bekapcsolt.
    Most akkor szerinted ?

    Asus M2N32SLI-Deluxe WiFi, AMD Athlon64 X2 6400+ BE 2x1MB, Asus Silent Square PRO, eVGA GeForce 8800GTS 512MB, 2x1GB DDRII 800 MHz Corsair TwinX CL4DHX, Corsair VX550W, Raidmax NZXT Apollo Black

Új hozzászólás Aktív témák