Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    Kedves topiklakók.

    Valamikor rég azt ígértem, hogy ha eladósorba fog kerülni szeretett Ace-em, itt fogom az először jelezni.
    Hogy miért itt?
    Mert az itt "lakók" segítettek az Androiddal minél zökkenőmentesebb megismerésében, segítettek minden banális hülyeségnem tűnő kérdésemnél.

    A készülékről:
    2011. novemberi vásárlású, fekete, Samsung GT-S5830 Galaxy ACE. Eredetileg T-s, de hivatalos Samsung szervizben lett függetlenítve, szóval, ROM csere esetén sem záródik vissza.
    2013. novemberig garanciális (gyári 2 év), ezenfelül 2014. februárig él a kiterjesztett Samsung garancia.
    A kijelző garantáltan sérülés- és karcmentes, újkora óta matt fólia van rajt.
    A készülék sérülésmentes(!) az egyetlen szépséghiba a mSD ajtó fényezésén található. Ezt az autóstartó karma kissé megsértette. (A fényezést, NEM az ajtót!)
    A csomag tartalmazza a telefon gyári csomagját (készülék, 2GB-os mSD, töltőt, USB kábel, fehér hátlap, garanciajegy). Valamint egy kiváló minőségű tapadókorongos autóstartót, (csuklós, nem hattyúnyakas) ami atomstabilan tartja a telefont.
    A telefont alapból a 2012. júliusi 2.3.6-os spanyol ROM-mal adom.
    Kérésre feltelepítem a CM7.2 alapú Xperion v3, v4.2, v5.0, vagy az Erikcas 20130313-as CM10.1 ROM-ot.

    Irányár kaposvári személyes átvétel esetén: 25.000 Ft.
    Lehet kicsit soknak tűnik, de ez az ár tartalmazza a telefont, az autós tartót, a főzött ROM telepítését és a telefon alapvető beállítását is.
    A vevő, csak beleteszi a saját SIM-jét, beállítja a Google acountját és használja.
    Posta megoldható, de kizárólag előreutalás esetén. Az ár természetesen alkuképes, de aki úgy kezdi, hogy mennyit engedek a felének a harmadából, az ne is várjon választ...

    Tudom ez nem a hardverapró és az sem érdekel, ha ezért bannol-nak, de megígértem és az ígéretet teljesítgeni illik.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák