Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz ronin79 #23276 üzenetére

    Benchmark mihez kell? Játékhoz nézed a követelményeket?
    Én mondjuk nem játszok telefonon, a menü+drawer faszán gördül, a progik megszokott válaszidővel rendelkeznek, mi kell még?

    TTS menü elérhető máshogy is, meg az általános jelenség, h csak azután szabad a PicoTTS-t eltávolítani, miután másikat választottál alapértelmezettnek. A beállítások menü egy kalap szar, nem értem a letisztult gyárinál miért jobb ez a katyvasz embereknek. :P
    De ezeken jó esetben csak egyszer megyek végig.

    Két féle governor-t használok az összes romon, 50% felett Interaktívat, alatta SmartassV2-t, mindkét esetben emelt alap órajellel. Illetve lemerülés előtt konzervatívat csökkentett max órajellel. Azt pont nem tudom, h mikor befagy egy hívásnál, stb, akkor éppen melyik volt érvényben.

    PDroid-ról lemondtam egyelőre (egy egész délutános telepítgetést és beállítást nem szívesen kukázok egy ilyen baki miatt :((( ). Azt már nem lehet felrakni, miután belaktam a romot, mert FC-zik az ÖSSZES app már boot után és gyakorlatilag használhatatlan a telefon. Azt eddig én csak szűz romra tudtam felrakni (értsd: patch-elni).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák