Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    Sziasztok!
    Olvastam a tesztet, az 1. hsz-t, meg egykét kulcsszóra rákerestem a topikban.
    Viszont nem szeretném átnyálazni az egészet, szóval ha megkérlek titeket, akkor össze tudnátok nekem foglalni a lényeget? :B

    szerk: jelenleg mik a kilátások az oprendszert illetően? Gingerbread az utolsó verzió rá?
    Érdemes azonnal lecserélni custom rom-ra?

    Vannak hibái (headset-en kívül) a telefonnak?
    Milyen szenzorok vannak benne, és azok mennyire használhatók? (erre a teszt nem tér ki)
    Eddig proximity és ambient light-ról tudok, de accelero és/vagy giro, esetleg iránytű van-e benne? Milyen felbontásúak? Itt érdekelne pl, h az ambient light ilyen butított szar, h több százas Lux léptékekkel érzékel csak, vagy ennél azért finomabb? Accelero is csak a fő irányokat tudja meghatározni - 90°-onként - vagy ez szintén finomabb? A kérdés adott a többihez is.

    Tud-e wifi tethering-et ÉS gps tethering-et?

    GPS mennyire használható? Hidegen milyen gyorsan fog jelet szabad rálátásnál - agps-el és anélkül? Milyen pontos, és milyen sűrű a mintavételezés - használja vki tracklog-ra? Sok összehasonlítási alapom nincs, az etalon egy wayteq pna sirfstar 4-essel, amihez képest a jelenlegi montém egy használhatatlan szar, amihez imádkozni kell a pozícióért. :D

    Djuice-nál most 33-ért van, ennyiért nem is lenne rossz. ZTE Skate-re várok még, hátha az is felkerül majd (ezzel összehasonlítva mit gondoltok?). Szerintetek van-e más megfontolandó alternatíva? Galaxy W érdekes még, de azért 20 rongy van a kettő között.

    A monte és e között meglepő a hasonlóság, valószínűleg zökkenőmentes lenne a váltás. :K

    Hosszúra sikeredett, előre is köszönöm, ha vki szán rám egy kis időt! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák