Új hozzászólás Aktív témák

  • Dadan01

    senior tag

    válasz iMaverick #11225 üzenetére

    Nelem a cm-7.1.0-Beta2-Cooper-03.10.11-Grif_07 van fent a 04-ei fix.zippel.
    BLN minden macera nélkül megy, smsre, twitterre, gtalk üzenetre gerjed ahogy kell, a programokban beállítottad-e a fényjelzést? Energiagazdi widgetet nem használom, mint ahogy a task killer helyett is inkább az systempanelt favorizálom. Az officet vissza kell rakni titán backuppal vagy bárhogy máshogy, akinek szüksége van rá, élhet a szabad akarat lehetőségével :) Wifire lassabban csatlakozik mint a 2.3.3-as rom, de szerintem ez teljesen lényegtelen. Ami fontos, az az, hogy azonos használat mellett csak kétnaponta töltöm a telefont, az eddigi kötelező esti töltés helyett.
    Darktremor a2sd megy frankón, angry birds kevésbé szaggat (quadrant 1900 környékén), szóval jó. Ami negatívum, minden újraindításkor be kell jelentkeznem a twitterre, valamiért nem jegyzi meg a program hogy már megadtam az adataim (több verzióval is néztem).

    ui. Ez a képernyőfeloldás "hype" már régen érik bennem, egy gyári 2.2.2 vel összehasonlítottam a minap, és olyan kicsi a különbség, hogy kár szót vesztegetni rá.

Új hozzászólás Aktív témák