Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz álarc #644 üzenetére

    Az odin jó. Szoftverfrissitésre és rootolásra is de az kiüti a garanciát. Nos tehát hogy tisztán láss. A samsung kiadott szoftvere amit a kedves Yodafone nak is szánt, tartalmaz 11 féle régiókodot ebből az alapértelmezett a CYV ami nekem is felkerült,(és mindenki olyannak ez kerül fel aki odinon keresztül befrissiti a vodás telefonját) de benne van a VDH is. Ezt a kis szar fájlt tárolj a cache.img.ext4 amit kivülről nem lehet szerkeszteni mert akkor már sérül a digitális aláirás és az "official" ség is. Tehát ha keresztre feszülök se tudom a gyári romot átrakni VDH régiósra. Csak úgy oldható meg még hogyha rootolom a telefont, ekkor jogosultságokat kap az a része a telefonnak ami ezt tárolja. Átírom, ekkor csinál egy FR et, és beírja azt a régió kodot amit én akarok ez lehet akár Timbuktu föld is. Viszont ekkor elveszik a jótállás mert külsö szoftveres nem samsung általi beavatkozás történt és a knox counter 0x0 ról 0x1 re ugrik. Megoldás van, kérdés megéri e.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák