Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveForce

    veterán

    csodálkoznék, ha egyszer, csak egyszer nem menne az áron a sírás a fórumban, meg a tökömtudja kínaiakhoz hasonlítás, szakmai fórum az... :)) első nap ahogy megjött eladtunk 2-t, kezdőáron, tehát baromi jó sorozat lesz ez, pláne ha a kötelező áresés is megkezdődik, bármennyire is fáj a hatereknek :DDD

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • RaveForce

    veterán

    válasz kbyte1024 #41 üzenetére

    nem attól, hanem attól, h ez nem jellemző, sőt ritka, pl a htc-k anno ránk rohadtak mert a kutyának nem kellett, nem is forgalmazunk többet, xiaomiból még egy darabot nem vittek, pedig jó telefonok, sonyból pl ilyenre h premier napon vigyenek bármelyik kategóriából sose volt, ettől sokeszűkém.... :U

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • RaveForce

    veterán

    válasz kokyt #45 üzenetére

    pár dolog akkor h tisztán láss.
    1. az árazás. nem véletlen olcsók a kínaiak, vhogy be kell törni, 10éve a samsung is így kezdett, a nokia alá árazta magát, a ZTE is a bladeel mindet levert ár értékben 3-4 éve, egyszerűen muszáj és megtehetik egyelőre, de ez nem fenntartható állapot, egyre több lesz a járulékos költség
    2. kiegészítők, iphone és samsung amihez temérdek gyári és utángyártott kiegészítő van, lenovohoz jönnek tokért, hát nyilván kapnak.....nem.
    3. premium szervíz, 2év szervíz, nem kell magyarázni
    4. értékállóság, iphonet már-már befektetés vásárolni ilyen szempontból :DDD utána samsung és a pár nagyobb márka, egy kínai ilyen szempontból nem nagyon játszik :)
    5. logo. mint minden iparban, autó,kozmetikum, mindenhol van értéke, h egy s szériás samsungod van vagy mint egy akármilyen huaweied, fáj nem fáj, így van..
    ez röviden csak pár dolog. szeretem én is a xiaomit, lenovo csúcskészülékeit is, sőt a huawei amit nem csípek, még ott is van egy mate7-es ami szimpi, de nem fogom ezeknek az árát összehasonlítani egy apple,samsung, vagy akár a sonyval(amit pl sose vennék), a haterséget , meg a tényeket keverni nem vmi okos dolog

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • RaveForce

    veterán

    válasz malomkaorm #47 üzenetére

    Aki ert barmennyire is a telefonokhoz, nem fogja megvenni.
    ez így eléggé támadható, akinek fém kell, és a fentebb felsorolt csúcsmárkához tartozó előnyök, és van pénze, bizony megveszi

    Amin Samsung felirat van, azt viszik mint a cukrot, viszont attol meg a termek nem lesz jo.
    ekkora portfólió mellet lehetetlen csak jó készülékekkel jelen lenni, nyílvánvaló, az ilyen pocket neo-young kategóriától engem is a hideg ráz, de még a grand-októl is sugárban hányok, viszont mind közép és főleg felső kategóriában elég kevés a komoly kihívó, ha mindent számba veszünk

    amelyik SAMU a legjobban tetszik KULSORE, azt veszik meg.

    mert ilyen változatosak? eddig azt hittem, h ha egy tetszik akkor mind tetszik :DDD

    A koreaiak meg kihasznaljak, hogy a vevok 90%-a azt sem tudja mi az a SoC

    ez így a helyes. ne is tudják, ebben az apple-t elismerem, nem a hw a lényeg, hanem az érzés h minden jól működjön, milyen jó volt anno az első 2 magos optimus LG, h verték magukat h ők az elsők, abban aztán volt SoC, aztán sokan évekig az LG közelébe se mentek :)

    Ennyiert LG G2 is van akar...

    lassan büntetném, ha vki egy friss 0 napos modellhez, egy 2 éves csúcsmodell árát hozza, amik köztudottan a legnagyobbat bukják :DDD meg ha vki egy minőségi fémházat akar ekkora méretben, az nem fog venni egy 5collos lakkműanyagot.... tényleg hihetetlen, h vki nem arra veri h hány mag hány ghz és mennyi antutu pont?! almát a körtéhez hasonlítani kb :N

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • RaveForce

    veterán

    válasz malomkaorm #49 üzenetére

    van LG arenam is a fiókban, akkoriból amikor még minőségi fémházat gyártott az LG, a sw-t hagyjuk :) ja és egy moto360 pedig úton van, mert pl a gearektől ezerszer jobban eltalált egy dolog lett. egyébként meg az h mim van hol befolyásolja? rossz világ lenne pl a htc topikokban, ha htc-s nem védhetné meg a készülékét,mert más nagyon nem is szokta :D egyébként meg vennék én mást, de sajnsos sehol nem kapom meg azt a csomagot amit a samsung nyújt a csúcskészülékeinél, pedig nem lenne nehéz lelépni őket, dehát minden gyártó inkompetens volt eddig a témában minden váltásomnál, najó annó egy fekete HTC majdnem elcsábított a külsejével, csak aztán persze mérlegeltem a teljes csomagot :) de majd legközelebb megkérek egy nokiást, akinek sose volt samsungja, hogy egy 20asért védje már meg valamelyik telót a hozzád hasonló trolloktól,remélem úgy rendben lesz a dolog :DD

    [ Szerkesztve ]

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • RaveForce

    veterán

    válasz janeszgol #68 üzenetére

    én már feladtam, ha nem értik nem értik, ők hardvert akarnak fizetni anyagáron... :DDD

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • RaveForce

    veterán

    válasz Csapoati #142 üzenetére

    látom vannak akik nem adták még fel, de felesleges, itt mindenki friss samsungot akar huawei áron, meg 2éves csucstelefon áron, ha meg nem annyi akkor fikázzák, gondolkodni luxus lett... :)

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • RaveForce

    veterán

    válasz malomkaorm #153 üzenetére

    a szövegértéssel továbbra is gondok vannak úgy látom, nem egy érvet írtam már kezdve azzal h érveken felül almát hasonlítasz a körtéhez, így olvass inkább vissza nem ismétlem magam.. felesleges... :U

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • RaveForce

    veterán

    válasz Aryes #234 üzenetére

    pont tegnap volt ilyen irányú tapasztalatom, és hidegben lehűl az egész ház, hátulja is, de aztán mivel nem egy túl nagy felület a telefon, hamar átveszi a kézhőt, nem éreztem egyszer sem h ki akarna csúszni a kezemből :)

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Új hozzászólás Aktív témák