Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    Nekem eddig még csak egyszer volt alkalmam találkozni normális hajléktalannal. Nem bűzlött sem a piától, sem emberi végterméktől és képes volt normálisan kommunikálni. Megkért, hogy vegyek neki valami kaját a közértben. Mondtam, hogy majd meggondolom. Aztán végül vettem neki pár kiflit. The end.
    A többi "kalandom" csupán a szokványos volt. Valamilyen kitalált vagy valós szöveggel, szesztől bűzlőn odajött hozzám pénzt kérni vagy cigit lejmolni.

    Nem egyszer volt olyan, hogy az orrom előtt vizelte össze magát. )Már azt kezdtem azt hinni, hogy összebeszéltek ellenem.) A nem egyszer pontosan két alkalom volt, nem sokkal egymás után (talán 5 nap eltéréssel). Mindkettő a Nyugatinál. Azon a részen ahol enyhe emelkedőn kell felmenni az aluljáróból nem pedig lépcsőn. A vizelet fojt lefele a lejtőn. Elég undi volt. Sosem értettem, hogy egy ember hogy hagyhatja el ennyire magát.

    Egy kivétel volt még talán. A Keletinél rendszeresen állt régebben egy csöves aki egy táblával a nyakában kéregetett. De nem a szokásos agresszív módon, hanem csupán lehajtott fejjel álldogált.
    Ő egész kulturáltan nézett ki. Bár szerintem majdnem 100% hogy a csöves maffia embere volt.

    Viszlát:
    Élvezet volt olvasni az írásod. Jó kis sztorik voltak. :R
    Te most kb 32 éves vagy, ha nem tévedek. Majdnem egykorúak vagyunk. :)

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák