Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz joysefke #83 üzenetére

    Én agyf@szt kapok a QTE-től. Gyakorlatilag kivon minket az akcióból. Nem kell megtanulni a megfelelő kombót, csak nyomkodni amit épp akar a program...

    "ezek szerint neked nem fontos hogy be is fejezz valamit amit elkezdtél, nekem viszont igen és még nagyon sokaknak az." - ezt honnan sikerült kiszűrnőd a mondandómból. Ha valami nem tetszik, nem fog meg akkor miért is akarjam befejezni? Az onnantól kezdve érdektelen, nem fontos. Gondolom akkor te megeszel bármit amit eléd raktak, mert ha belekezdtél be is fejezed legyen akármilyen rossz is. Valamint magadnak mondtál ellent ezzel a résszel...

    "Ha van egy játék ami bár nem az évszázad játéka, de azért érdekli az embert, szeretné megcsinálni, de a felénél masszívan elakad és még 1-2 óra próbálkozás után sem tud továbbmenni az az én szememben epic design fail." - ha egy hiba miatt nem lehet tovább jutni akkor persze ott a fejlesztő a hibás, de ha egyszerűen csak feladod mert nem jössz rá az inkább a te hibád nem gondolod? Na meg személy szerint jobban szeretem ha én jövök rá, esetleg küzdöm magam végig egy összetett részen minthogy megnézzek egy Walkthrought mert nincs kreativitásom... Olyankor jobb szájízem is van mintha 8QTE-t lenyomva jutok 1-ről a 2-re.

    "az előző mondatod fényében téged nem nagyon fognak meg a játékok. Én viszont általában csak olyan játékba kezdek bele ami valószínűsíthetően tetszeni fog, és ha tényleg tetszik a játék, akkor végig is szeretném játszani, akkor is ha nem az évszázad játéka." - az utóbbi években volt nem 1 olyan játék aminek nekiugrottam nagy hévvel, hogy ez de jó lesz aztán meguntam, túl repetitív volt. Ilyen volt az Assassins Creed széria, csalódtam. De nálam a FarCry sem jött be vagy a Tom Clancy nevével érkezett játékok. SimCity is amilyen jól indult úgy apadt el... Ezzel szemben Gears Of War-t nem tudtam letenni, vagy a PoP: SoT trilógiát. De még a 2008-as PoP-ot is együltő helyemben játszottam végig. Castlevania, Dante's Inferno, Borderlands, Deus Ex: HR, Shadowrun returns, FEZ, GTAV, Limbo. Csak pár az elmúlt évekből amiket végigjátszottam pedig volt nem 1 amiben vért izzadtam és nem Easy-n. Volt X360, PS3 és PC is. Sima FPS meg a COD4 volt az utolsó aminél láttam a főcímet...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák