Új hozzászólás Aktív témák

  • Orgi

    őstag

    Én a következő dolgokkal találkoztam, ebből csak 1 zavaró igazán, de az is nekem és folyamatosan zaklatom miatta a céget bugreportokkal:

    - automatikus fényerőszabályozás sötétben nem az igazi - egy mozdulattal orvosolható, sötétben kézzel állítom, de baszki miért nem lehet ezt kijavítani...
    - nem tudom a Google Discover lapot eltüntetni, de a cég szerint egy factory reset ezt megoldaná
    - a fotók szerintem túl világosak, de szintén egy mozdulattal sötétíthetőek, ez inkább ízlés kérdése.

    És akkor a csak nálam jelentkező extra problémám: mint teljesítménytúrázó gyakran járok olyan helyen, ahol nincs térerő és a gps egyszerűen nem látja, hol vagyok. Aztán magához tér fél óra múlva... nem tudom mihez kötni, mert nem barlangban vagyok és azért Magyarország eléggé Európa közepe, nagy csúcsok nélkül, nekem ne mondja hogy a Bükkben egyszer látja hol vagyok, utána fél óráig nem és aztán megint. 3 reportot is tettem erről, képekkel bemutatva, hogy 10-20 km-el arrébbra saccolja egy nagy kék körrel a gps a helyzetem, aminek köze sincs a valósághoz. Elvileg e hónapban jön az Android 13, én nyomok utána egy factory resetet és meglátjuk, mi lesz.

    Fentieket leszámítva szerintem jó a hangja, emberi még a mérete, fluid a rendszer, nem akadozik, értesítések rendben jönnek, aod-t nem használok. Viszonylag ritkán töltöm gyorsan, de atom ez a 10 perc töltéssel megvan az egész nap kb. Összességében én kedvelem ezt a telefont, mint elég aktív teljesítménytúrázó a gps problémám zavar egyedül, de a cég reakciójából ítélve lehet egyedi, és kifejezetten térerő nélküli, eldugott erdőkben tapasztalom.

Új hozzászólás Aktív témák