Új hozzászólás Aktív témák

  • n.karoly

    csendes tag

    Tegnap előtt én is vettem egy 8/256-ost, MI8-at váltana az új teló s gondoltam két hétig nyomkodom, s ha nem tetszik akkor visszaviszem. Ezt csináltam 11T-el is, az nem győzött meg pedig 6 éve márka hű vagyok. Ott mondjuk a méret és a beszéd hangszóró volt rohadt zavaró mivel nem a kijelző fölött van a füled irányába hanem a fölső káván felfelé, tehát mindenki hall mindent.. :) .
    Realme 30 x órás tesztelgetés után ami nálam zavaró az automatikus fényerő szabályozás, este nagyon leveszi nappal meg alul szabályozza s mindig utána kell állítani.
    Valahogy gyűjti a port a kijelző a szilikon tok mellet 35 óra alatt rengeteg összegyűlt, nagyon vonza ( mellette a céges Samsung-on semmi...).
    Micro lagolást nem vetem észre, a waze az első bekapcsolásnál 15 mp-ig szétesett a képe, de megjavult.

    Első nap 5 órát nyomkodtam és 40 % merült le amit nagyon jónak ítélek meg. A fényképek minőségét is jónak tartom a 11T se csinált jobbat, a mi8-at veri, de az egy 4 éves telefon nem érdemes összehasonlítani. Nem olyan pattogos mint a 11T azért abban egy gyorsabb proci van.
    A beszéd minőséget mindkét irányba jónak ítélem s hangszóró szerintem kifejezetten szépen szól. Fogása kényelmes kézre esik, viszont a hangerő gomb a bal oldalon van s nekem ez szokatlan.
    Ujjlenyomat érzékelő gyors, a banki fizetésnél a kettős azonosításnál volt tegnap valami bizonytalanság ezt majd még tesztelem...

    UI 3 frissítés érhető el, mi a tapasztalat érdemes felrakni?
    Óra widgetet egyáltalán kilehet pakolni a képernyőre?
    A messenger üzenet értesítő lebegő kerek ablaka hogy kapcsolható ki? Az értesítések/alkalmazásértesítések alatt az aktív chat fejeket kikapcsoltam, de még mindig megjelenik.

    A 12 X-el én is kacérkodtam, ami most 209 e -ért esetleg, de 70 e-el többet szerintem sem biztos hogy megér...

Új hozzászólás Aktív témák