Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petya25

    addikt

    válasz DigitXT #9916 üzenetére

    Nekem csak a Next EV fullos (kellett a szériához), de szerintem másikkal sem tudnék a top 1000-be férni. 10e-ig meg mindegy hogy hol vagy.
    Elég balfasz ez a megoldás amúgy, meg hogy egy hétig tart, mi a ráknak?
    Napi TT kellene, adott autó - adott pálya 1 napig, aztán aki akarja az mutassa mit tud.

    Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

  • Sordoran

    addikt

    válasz DigitXT #9916 üzenetére

    Na elindítottam a tuningot (már csak a pénzesek pörögnek), az ABT-t választottam végül. A jobb gyorsulást fontosabbnak érzem, mint a rövidebb féktávot, vagy nagyobb vég sebességet.
    Közbe tolom a Stingray-es Flashback eventet, és nem értem miért ilyen szövegeket tolnak néha. Magnus-nál direkt rájátszanak, hogy mekkora pöcs legyen, de néha tök hülyeség ami kijön tőle: egyik feladat volt az, hogy vagy győzzük le őt, legyünk elsők, vagy Ahmed-et segítsük meg, hogy legyőzze Rusty-t. Mindkettő sikerült, én első, mögöttem Magnus majd Ahmed és Rusty, erre jön a szöveg Magnus-tól, hogy na ez a nap az övék lett, el se hiszi, hogy rosszabb vagyok mint legutóbb. És volt már hasonló bullshit dolog más eventnél is, ahol nem volt feltétel, hogy legyőzzük pl. őt, de ha sikerült is jött nagy pofával, hogy szarok vagyunk. Értem én, hogy ez "scripted", egy opció és ez van, de vehetnék a fáradtságot arra, hogy legalább az ilyen versenyeknél legyen több szöveg opció is amit végén nyomhat. Az meg a másik, hogy unalmas mindig Magnus-t elverni (tudom, ez flashback, nem is erre értem), és mindig úgy jön szembe, mintha nem vertük volna már el nem tudom hány tucatnyiszor. Változatosságot a népnek!

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák