Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Petya25 #9948 üzenetére

    8. nap összes feladata Circuit des 24 Heures, szóval neccesek lesznek szerintem (ajánlott PR 85.4, minden verseny skippelése 60 gold fejenként)
    1. event: Győzz mielőtt kifogyna az üzemanyagod, és 2 sec-nél ne legyél többet off-track (3 kör)
    2. event: Teljesíts 2 kört legalább 3. helyet elérve, 5 sec-nél több pályaelhagyás nélkül (2 kör)
    3. event: Érj el 223 mph (359 kph) sebességet és legyél legalább 3. helyezett 3:20-as idő alatt pályaelhagyás nélkül (1 kör)
    4. event: Kövessd az előtted lévőt 24 yardon (22 méteren) belül 60 másodpercig, majd vezesd a versenyt 90 másodpercig folyamatosan és győzz (2 kör)
    5. event: Nyerd meg a 3 verseny közül az egyiket, vagy érj el mind a három futamon 3. helyezést legalább (1 kör nappali, esti vagy éjszakai viszonyok között)
    Ezek alapján lesz köztük skip gyanús, de mivel nem járok itt még, így nem tudom.
    Forrás: wiki (az első futam teljesíthető 83.3-al több próbálkozás alatt elvileg, a botok idő után "feladják", bár egyenesben gyorsabbak)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák