Új hozzászólás Aktív témák

  • l4ci

    senior tag

    válasz DigitXT #9910 üzenetére

    Tudom, emlékszem rá, de ha a fal miatt bannolnának, akkor minimum az A csoport első 100-200 résztvevőjére lecsaphatna a banhammer! HK-ban 3 helyen lehet falazni, MP-n a fallal lehet lassítani a balos kanyarban felfelé az emelkedőn, az elsők ott is végig használták, mégse kaptak érte semmit se. Érdekes, hogy Radu hónapok-évek óta elől van mindenhol és sose kap semmit se, mást meg észnélkül bannolnak itt is, ott is, ha csalt, ha nem. Az egyértelmű csítereket (GameGuardian) meg közben nem szedik ki az első helyekről, szóval nem túl konzekvensek. Ha nem lehet falazni, akkor csináljanak olyan update-et, ahol nem lehet a fallal lassítani, egyszer már törölték ezért mindenki idejét, mert Porsche hosszún mindenki lepattanóval vette a visszafordítót. Azóta ezt a fajta ütközést ugyan kitiltották, de más helyen még lehet használni, ha ügyes vagy és jó kőműves. Nekem max az első kanyar megy HK-ban is, a többit már nem tudom jól venni, és nagyon messze vagyok még az A csoporttól is. Ugyan nem hiányzik az a 100 arany (50 bőven elég), mert van bőven mindkét profilon, de az 1000-be én se fogok bekerülni, max még A-ig bekőműveskedem magam, de lehet még az se jön össze, nagyon nem megy nekem ez a pálya. Manuál gáz-fékkel próbáltam amúgy, mert az autógázzal mindig kicsúszott...

Új hozzászólás Aktív témák