Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    Ááá emlékek, emlékek mindenütt :) Pindúr Pandúrokat annyira imádtam, hogy nyolcadikban nem jártam nulladik órákra, hogy nézhessem :P (nulladik... létezik még ez az ökörség amúgy?)
    Dexter is hatalmas kedvenc volt. Fosterék házát nagyon imádtam, az volt az első sorozat amit angolul is megnéztem. Persze nem sokat értettem belőle.
    Krokodil Kommandó... úristen az is nagyon nagy volt. Mindig akartam egy Krokomobilt.
    Ed, Edd, Eddy is nagy kedvenc, még mindig. Hé, Arnold!-ot is sokat néztem. A Jetix neve egyet jelentett Andy-vel. Nem is emlékszem hirtelen más mesére, hogy miket adtak volna a Jetixen, mindig csak az Andyt néztem.
    Jajj te, napestig tudnék írogatni :P Király kis poszt volt.

    Viszont... Ha már így szóba jöttek a régi mesék. Van egy rajzfilmsorozat, amit már vagy 6-7 éve keresek. Ebből kb 5 év az volt, hogy eszembe jusson a címe egyáltalán :P
    Boldi, bolygónk fia. Vagy valami ilyesmi volt a címe. Nincs meg valakinek pár rész? Vagy nem tudja valaki, hogy honnan lehetne megszerezni? Lehet ám nem is volt annyira jó mese, csak furdal a kíváncsiság, nem sok mindenre emlékszem belőle. Asszem egy ilyen kis robotgyerek kereste benne az anyját.

Új hozzászólás Aktív témák