Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz b. #11 üzenetére

    Én úgy vagyok vele, hogy az Alphában bemutatott térkép sokkal jobban tetszett mint a Beta-ban levő és reménykedem később bedobják még azt is a Beta vége előtt kipróbálásra mert az Alphához nem kaptam meghívót. Ez a sivatagos pálya sem rossz, de nem is igazán jó viszont nekem az ember ember elleni harc jobban bejön mint BF3-4-ben. Úgy érzem a fegyverekhez nem elég ráfeküdni a gombra. Na meg az inf. only Domination játékmódot is szemügyre venném.

    A játék legnagyobb hibája, leginkább olyan amivel a DICE nem fog tudni sokat kezdeni. Mi tesszük olyanná amilyen. Ha sok agyhalott zombi játszik és miattuk maradsz alul összességében azzal nem tud senki semmit kezdeni. Max keresel másik szervert.

    Azt megértem, hogy nem mindenkinek jött be a BETA. Olyan játékot nem lehet csinálni ami mindig mindenkinek tetszik. Viszont azért illene a textúrákon sokaknak kicsit túl néznie. Nekem ez tuti vétel idén, de csak óvatosan egy alapjátékot veszek meg és ha nem jók a térképek vagy más körítés akkor nem adok ki rá többet, de ha lesz olyan DLC ami tetszik azt külön behúzom.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák