Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Az, hogy ismét egyéni formátumot hoztak ki a tárolókhoz, sőt, rögtön kettőt, nagyon nem jó.
    Már a psp-nél se volt szimpatikus a memstick, főleg az ára miatt, de persze ez nekik plusz bevétel.
    Bár pár éve megjelentek az ms-microsdhc átalakítók, amivel akár kettőt is lehetett berakni egyszerre, szóval remélem lesz erre is ilyen.

    Amit még sajnálok, hogy a hátsó rész egyedisége miatt (érintőrész) nem lesz ajánlatos rá markolatot rakni, márpedig az az én kezemnek nagyon kényelmes tudott lenni hosszabb pspzések idején.

    Összességében tetszik a cucc, és szeretnék majd venni egyet, de szerintem megjelenés után még várok legalább egy évet a vásárlással, mert a kezdő árat túl magasnak tartom (tudom, a csúcs technikát meg kell fizetni), psp-t is akkor vettem, amikor már a 2004es széria jött ki és 50k körül volt az ára.
    Legalább addigra már nagyobb lesz a játék kínálat és kinövi a gyerekbetegségeit, mert ahogy olvastam ennek a startja se volt zökkenőmentes.

    Mindenesetre köszönöm a bő cikket. :R:)

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák