Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz sb #45 üzenetére

    Szia !

    Nem kell Neked bizonygatnom semmit...
    http://shop.panasonic.com/shop/model/TC-P65ST50
    On Mode Average Power Consumption 159 W
    A 65VT60 tesztet elolvashatod a kolega altal linkelt oldalon ez az ertek 189 W, kalibralt THX profillal 300W
    Van itthon ketto 32-es LCD (viszonylag ujak) Sony 75-80W (FHD) Toshiba 35-40W (HDready)
    Ha beleolvasol a plazma forumba, tobben mertek heteken keresztul a keszulekeiket (tobbfele modon) es bizony a 65-ososk is elmennek 200W korul, mig az 50-esek 150-200 kozott.
    Nem emlitettem 65-re 140-et sehol es utalom, ha olyat adnak a szamba, amit nem mondtam.!
    Nem baj az, ha valaki nem vett plazmat, csak nem szeretem, ha 10 eves sztereotipiakat puffogtatnak a sajat maguk megnyugtatasara....
    Egyebkent (csak azert, hogy jobban erezd magad es legyen sikerelmenyed is az enyemnek a hatuljan 570W vagyon am irva ! - pedig tavalyi (utolso) csucskategorias Panasonic. Meg is lehet vele etetni dinamikus modban, 3D-ben a jegesmedvek parzasat nezve, mikozben Colgate White-ot reklamoznak a macik.
    Csak ugye ez a plazmaban a csodalatos, hogy dinamikus a fogyasztas...Gagyi 3D pl. majdnem duplazza, de minek...

    Udv.: Viktor

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák