Új hozzászólás Aktív témák

  • mattheus

    őstag

    Sziasztok!

    Ezen a héten váltam boldog ps4 tulajjá és emiatt nekem is szembesülnöm kellett azzal a ténnyel, hogy online játék csak PS Plus hozzáféréssel lehetséges.

    Nagyjából már sikerült magamat kiművelnem a témában, ugyanakkor nem értem, hogy mi is az a PSN mellékfiók és főfiók és azt sem, hogy ezt hogyan, hol és miképpen állítom be. :F

    Hogy még inkább árnyaljam a képet, nekem van egy UK PSN fiókom 2008 óta, amit a PS3-hoz használok.
    Természetesen ebből adódóan az összes Achivement-em ott van vezetve , ugyanakkor a PS4 esetében még nem döntöttem, hogy a korábbi UK vagy esetleg HU fiókot használok-e, így fel sem mentem a PSN-re egyelőre. A legtöbb hsz alapján UK a befutó, ugyanakkor az problémásabb, mivel csak AMEX kártyával tudnám használni, ami nincs, ezért marad a külön kártyavásárlás..... stb. A magyar esetében meg mindent elölről kell kezdenem, mert semmit sem tudok átvinni.

    A kérdéseim az alábbiak lennének:

    1. Hol és hogyan tudom beállítani, hogy melyik a fő és mellékfiók?
    2. PS3 esetében amikor létrehoztam az angol profilt (2008) én biztos, hogy nem állítottam be a fiók típusát. Ezt hol lehet megnézni?
    3. Ha létrehozok egy magyar PSN fiókot a Plus-hoz, akkor hogyan tudom azt beállítani, hogy a PS3-on is használhassam a PSN Plus szolgáltatásokat (amin jelenleg UK account-al használok? Létre kell hoznom egy új felhasználót?
    4. Abban az esetben, ha igazán nem nagyon tervezek vásárolni programokat, akkor abban az esetben is továbbra is a UK accountot ajánljátok ?

    Köszönöm!

    UI: Ha ezek valahol össze vannak szedve valahol, mint tudástár, akkor az azzal kapcsolatos linkeket is szívesen fogadom.

Új hozzászólás Aktív témák