Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca0

    addikt

    Sziasztok!

    A kütyü USB3-as portjára egy 1TB-os USB3-as, az USB2-es portjára meg egy 1TB-os USB2-es winyót kötöttem. Hetekig jól is ment a dolog.
    Néhány napja nem ismerte fel az usb2-es winyót... lekötöttem. Hétvégére már az usb3-ast sem ismerte fel... kezdtem elkeseredni.
    Utána az usb3-as winyót átdugtam usb2-re és felismerte, működött... na mondom szépen vagyunk, haldoklik az usb része...
    Az usb2-es winyót áttudtam a tv-re, működött! Éltem a gyanúperrel és rákötöttem PC-re. Hibát talált a Windows, majd kijavíttattam vele.
    Azóta megy minden rendesen, az usb3-as és az usb2-es is a helyén!
    Talán az zavarhatta meg, hogy hálózaton keresztül másoltam át filmeket. Közben biztos volt valami hiba, mert az egyik átmásolt film nem futott rajta, és hálózaton keresztül lejátszva sem futott a pc-n, holott tesztelés nélkül nem is másoltam volna fel (tehát a PC simán lejátszotta).
    Nem tudom, hogy hol vagy mi lehetett a hiba, mindenesetre rávilágított, hogy elég érzékeny a masina különböző behatásokra.
    Összességében még mindig nagyon meg vagyok elégedve vele!

    Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Új hozzászólás Aktív témák