Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • creation

    senior tag

    A Thonet hangfalainál mielőtt megveszed, járj utána, hogy ebben a verzióban lekapcsolható e már a BT :)
    Csak mert az egyik nagykeres tesztjükön derült ki, mikor rákapcsolódtam az egyikre, hogy csak akkor tudnak eltávolítani, ha kikapcsolják :DDD Ez a bemutató alatt elég ciki volt...

    Értsd ez alatt, hogy azon a hangfalon nem lehetett a BT-t kikapcsolni és ha ez nem elég, akkor ha éppen senki nem lóg rajta aktív kapcsolattal, akkor bárki, akár a szomszéd is rácsatlakozhat, nem kér PIN-t! Valamint amíg a szomszéd rajta van, addig te nem tudsz rá csatlakozni. Szóval na... :R

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

  • creation

    senior tag

    válasz Racionális #21 üzenetére

    Igen, a Thonet mrá nem tudom melyik verziós BT hangfaláról beszélek (amúgy a legtöbb nem stúdió célra készített hangfala tudtommal BT-s, de elfogadom, ha azt mondjátok, hogy rosszul tudom).

    Ha ez nem olyan, akkor én kérek elnézést, de nem is állítottam, hogy az általa kinézett típus BT-s lenne, csak megjegyeztem mint érdekességet.

    Minek is? Lássuk csak, mondjuk van hogy az ágyban notebookról nézek párommal filmet (mert nincs tv a háztartásban és nem is lesz), nos a noti hangszórói kritikán aluliak, így a házi stereómat (Videoton DC2050E + Wega erőlködő) felvérteztem egy audio transmitter-el. A noti tud BT-n hangot leadni, a transmitter meg veszzi és nem kell kábeleznem az ágyból a hangfalig, szabad a noti cipelése. Például ezért is! Meg biztos van még rá ezernyi jó indok, amiért valakinek jobb ha van BT is a körben. Tény, hogy amit én vetttem homi nem egy audiofil kütyü, de a célnak megfelel, arányban van a hangzás minősége a noti kijelzőjének méretével!

    :R

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

  • creation

    senior tag

    válasz Racionális #25 üzenetére

    No először is... Kikérem magamnak ezt a stílust! Segíteni jöttem ide tapasztalattal, abból amit láttam és hallottam. Kicsit tekints magadba, amikor ilyen módon írogatsz! (És akkor most nem tromfolok, mert nem érdemled meg.)

    Másodszor... Én kérek elnézést, hogy mertem megosztani az ezek szerint nyilvánvalóan nem ide vágó megjegyzésem. Ez ettől fogva az esetedben nem fog többé előfordulni.

    Maradok Tisztelettel, creation :R

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Új hozzászólás Aktív témák