Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz szupermacs #1 üzenetére

    Eleinte, gondolom a beetetés miatt, elég sok ingyenes DLC jött ki. Pörgött is rendesen a játék, de aztán beütött valami. Mindent fizetősen dobáltak ki a legapróbb dolgokig bezáróan. Pl. maszkok, ugyanaz a tulajdonságú fegyver csak más néven és külsővel. Pályák meg tele hibával... :W
    De! annyi pozitívum maradt benne, hogy ha te nem vettél meg egy pályát attól még tudtál olyanhoz csatlakozni aki megvette és így te is játszhattad.

    Egyébként kicsit azért gyanús ez a visszaszáll a jog mi meg jó fejek vagyunk dolog... :U

    "Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz szupermacs #1 üzenetére

    Nem értem én ezt a nagy sírás-rívást a DLC-kkel kapcsolatban. Először is nem kötelező őket megvenni. A zömük csak kozmetikai elemeket és achievement-eket tartalmaz. Esetleg van 1-2, amit érdemes a fegyverekért beszerezni, ami a többit illeti, elég a pályákat behúzni leárazáskor 400Ft-ért. És még azt se kell feltétlenül, mert ellenben sok más játékkal, a pálya DLC-k csak a hosztoláshoz kellenek. Ha már valaki hosztolta a pályát, simán be tudsz lépni és játszhatsz az új pályákon, ha megvetted a DLC-t, ha nem.

    És még mindig van évente legalább 2 event, mikor hozzád vágnak egy-egy adag ingyen cuccot. Mi többet várhat el bárki egy 3 éves játéktól, amit a legtöbben leárazáskor vesznek meg 5€-ért? Három év után honnan legyen bevétel a fejlesztésre, ha nem a DLC-kből?

    Inkább örülni kéne, hogy ennyi idő után még foglalkoznak a játékkal, mi több, előre közlik, hogy még legalább 1,5 évig folytatják, aztán "majd meglátjuk".

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák