Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Olajka02 #21 üzenetére

    Szerintem a mercis példa nem állja meg a helyét, mert a médialejátszó != turbó, inkább médialejátszó = ülésfűtés.

    Az árról meg annyit, hogy ez egy felső kategóriás tévé, szóval ha eltekintünk attól, hogy új megjelenés, új technológia és már mondjuk mindenki 4k tévét néz otthon, akkor sem lesz olcsóbb 700k-nál.

    De persze ne legyen igazam...

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

  • Ispy

    veterán

    válasz Olajka02 #31 üzenetére

    Szerintem az meg még felháborítóbb lenne, hogy csak időnként működik az ülésfűtés egy 28 millás új autóban.

    Ezzel egyetértek. De azért szívesen megkérdeznék 28 milliós merci tulajokat, hogy van-e valami, amivel elégedetlenek, biztosan lennének érdekes dolgok.

    Sőt tovább megyek, aki kifejezetten háklis mondjuk az autó hifi hangjára, az is biztosan kivágja a 28 milliós merci gagyi hangrendszerét és betesz a helyére valami profi céleszközt (ami egyébként a gyári hifi listaáránál kevesebb is lesz).

    Igen, meg lehetne jól is csinálni azt a média lejátszót, de valahogy mégsem akarja senki sem megcsinálni, de ha nekem lesz 1,5 millám tévére, akkor lesz pénzem egy otthoni moziszobára is 5 millás projektorral és pont le fogom sz....ni a belső lejátszót.

    Ettől még persze nekünk földi halandóknak jól jönne, ha tévé kiváltaná mondjuk az 50k-s médialejátszót.

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

  • Viktor81

    senior tag

    válasz Olajka02 #21 üzenetére

    + (#23) Gilberto
    + mindenki, aki fennakad a fos inegralt MP hianyossagain

    NEM KELL medialejatszo ! Egyatalan nem kellene. Ez egy KEPMEGJELENITO ! 5.1-nek sem a TV-bol kell megszolalnia. Minden komoly felhasznalo mar a harmada ennyibe kerulo TV melle vesz minosegi, dedikalt eszkozoket. Projektorba sem raknak se MP-t, se hangszorot.
    - Olyan, hogy tokeletes, nincsen ! Nem tudom, mennyi idos vagy, de jobb ha most elhiszed nekem -
    Az altalatok istenitett TV-s MP-k mind szarok, csak ti ezt max. nem tudjatok. Nincsen 24p playback, HD hangdekodolas, normalis, konfiguralhato feliratkezeles, vagy rendes navigalas a filmben. Akinek a TV csak annyit jelent, hogy beszurja a "pendrajt" az oldalaba es orul a letorrentezett mkv-nak, annak ez a keszulek nem valo. Az ara valoban magas, ennyit kozel sem er, de nem a mediaplayer hianya miatt. Akar a tunert is kihagyhatnak belole, az sem vonna le az ertekeibol, ha vannak (lennenek).

    Udv.: V.

Új hozzászólás Aktív témák