Keresés

Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Hát nem irigyellek, ismerős szituáció.

    Nekem is a sport volt az, ami valamennyire segített, de az sem 100%-os megoldás; jobbat viszont egyelőre nem találtam, pedig már volt rá pár évem...

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz RubbishBin #172 üzenetére

    Én úgy vélem, hogy a lezáráshoz muszáj megszakítani a kommunikációt. Azt pedig ne nagyon hidd, hogy az érdeklődések (jól vagy-e, stb.) rólad, neked szól. Nem. Az kizárólag saját magának szól, magát akarja megnyugtatni/felmenteni/esetleges lelkiismeretfurdalásától megszabadulni. (Szigorúan szvsz, nem vagyok megmondóember, sem okos – a fentieket a saját korábbi tapasztalataimból szűrtem le csupán.)

    Később, ha már sikerült lezárni a dolgot, akkor talán(!) lehet valamiféle laza baráti kapcsolatban maradni (ha a személy érdemes rá), de amíg nincs 100%-ig lezárva a dolog, addig ennek semmi értelme, mert újra bekerülnél a mostani helyzetbe.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz athomi #193 üzenetére

    Szerintem ezt ennyire sommásan nem lehet kijelenteni, én a közvetlen környezetemben ismerek pozitív és negatív példát is. Mindenesetre az esetek nagy részében valóban felesleges, de akadnak kivételek szerintem, és ez mindig egyedi eset kérdése, szóval ezen a kérdésen nem veszünk össze. :)

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz athomi #204 üzenetére

    Te most tulajdonképpen miért vitatkozol velem?

    De tudod mit: IGAZAD VAN. Lezárhatjuk?

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Babetta-X #411 üzenetére

    Érthetően írtad, csak nagyon rossz topikba. :)

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz RubbishBin #418 üzenetére

    "Azóta nem keresnek pedig minden szombaton összefutunk alapvetően. Kicsit magányos vagyok de nem oszt, nem szoroz. Megértem őket."

    Furcsa helyzet ez, amikor én jártam hasonló cipőben, akkor eleinte én is elmentem ilyen közös programokra barátokkal, de nem éreztem jól magam. Általában vagy túl görcsösen fel akartak vidítani, vagy túl görcsösen próbálták elkerülni annak a helyzetnek a taglalását, amiben voltam. Emiatt ezek az összejövetelek a legtöbbször túl mesterkéltek, túl megjátszottak voltak, és ehhez nekem nem volt hangulatom. (Ebben részükről semmi szándékosság nem volt, egyszerűen annyira sokkoló volt az esemény nekik is, hogy nem igazán tudták, hogyan viszonyuljanak hozzá, meg hozzám. Nagyon próbáltak segíteni, de nem tudták a módját, és ez egyikünknek sem volt jó.) Aztán elkezdtem lemondani a programokat, és egy idő után a megkeresések is elmaradtak. Az baromi fura volt, mert egyrészt egyedül akartam lenni a bajaimmal, másrészt viszont rosszul esett, hogy nem kerestek, még akkor is, ha belül tudtam, hogy úgyis visszautasítanám őket. Szenvedtem az egyedülléttől, ugyanakkor nem vágytam senkinek a társaságára: nem csak nagyobb összejövetelekre, one-on-one találkozásokra sem. Nem is emlékszem már, hogy hány hónap telt így el, amíg ez csökkenni kezdett.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Aktív témák