Új hozzászólás Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz Polllen #54 üzenetére

    "Egy dolgot felejtesz el... PC-n lassan a nagy kiadók megkövetelik az online regisztrációt, az ubisoft még ennél is tovább ment..."

    Ez nem tudom hogyan kapcsolódik az én hozzászólásomhoz, de dobozos játékkal is lehet online regisztrálni(nyilván most nem mondtam újdonságot), attól még hogy valaki dobozos játékot vesz az nem egyenlő azzal hogy otthon nincsen internet kapcsolata, szimplán gyűjtögetői hajlamát éli ki. ;]

    "Attól, hogy még a dobozos verzióhoz nem kell origin(ugye ez sem biztos), később még simán lehet, de gondolom egy EA account a minimál belépő a bf3-hoz."

    Ha én lennék a főnök, valami mód mindenféleképpen originhez kötném a bf3-t még dobozos verziónál is(lehetséges profit).Mondjuk az oké hogy az EA nem akar tejelni a Valve-nak, csak nehogy pofára essenek ezzel az originnel. Attól hogy bf3-hoz megkövetel(het)ik, még nem hiszem hogy az emberek felfogják vásárolni az egész origin store-t.

    #57: Jelenleg is rengeteg olyan játék van, amihez nem kell steam. Valószínűnek tartom hogy ez így is fog maradni, lehet hogy nem mindegyik játékkiadó szeretne osztozni az amúgy sem nagy piaccal rendelkező(konzolhoz képest) pc-s játék bevételeivel a valveval.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák