Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    válasz petya2012 #180 üzenetére

    Az én felhasználói szokásomhoz minden téren a legjobb. Nekem ami a lényeg az az akku idő, és a rendszer optimalizáltsága. Nem vagyok nagy fotós. Nekem kamerában a legnagyobb extrát eddig a zoom és mikroszkóp kamerák gurították. Kár hogy utóbbit kihagyták az X3 pró után és a zoom se a legerősebb a kategóriában, de jól használható. 4 méterről lefotózni egy kecskét bármelyik telefon tudja, én nem keresem a hibát, de pl éjszakai képeknél az s22 ultra mosottas részletei(frissitések után lehet jobb már) után itt ezerszer jobb a helyzet. Fő és makró kamera szerintem az eddigi legjobb amit láttam képek és videózás terén.
    Wifi tökéletes, volte/vowifi nekem van(nem magyarba élek). A hangszóró elég hangos, a basszus inkább kicsit ércesebb mintsem basszusos.
    Nagyon ritkán telefonálok, eddig még nem hivtam senkit rajta, de ha felhívsz elmondom élőbe ;]

    Ha most kell teló vedd meg, ha ráér, én lehet megvárnám a snap 8+ gen1-el érkező telefonokat, egyenletesebb teljesítményt, hőelvezetést és jobb akkuidőt hozhat

Új hozzászólás Aktív témák