Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    Ne nézegessétek a státuszt, majd kaptok emailt a mailboxtól ;) Tavaly, mikor a notim vettem néha tiszta ideg lettem attól, amit kiírt, pedig csak rossz volt a követés. Nekem meg azt jelezte, hogy valaki már átvette helyettem, amikor még csak a futár kapta kézhez. Azóta nem nézem ezeket, majd szólnak. ;) Názzetek inkább hozzá tokot, az sokkal pihentetőbb.

    Juteszembe, ma zoomolgattam párnán, hibátlanul, repülő mód után közvetlenül. Szórakozik velem ez a masina :U

    Jaj hagyjátok már szegény szifont, nem tök mindegy? Marhára nem nekünk csinálják, és idén kivételesen nem hánytam el magam a bemutató közben. Ha így folytatják, még a végén valami tisztelet ébred bennem irántuk. Ez a videó nagyon ott van, ha elmozdul a dolog kicsit antropozófus irányba, egész jól megtalálhatják a marketing résüket. Valljuk be az ázsiai gyártók hajlamosak odakenni a max hardvert, aztán leejteni a felhasználót magasról. Majd kiderül, OP-nak mi a stratégiája, de eddig a reklámhadjárata (invite-versenyek főleg) elég gusztustalanra sikeredett. Engem persze főleg a telefon érdekel, de nem árt, ha nem fröcsög vérben, mire ideér. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák